Регионална Асоциация на Общини
Тракия

Какво ново



РАО "Тракия" стартира нов проект
Конкретните цели на проекта са
• Насърчаване на гражданското участие и включването на гражданите в процеса на вземане на решения на местно ниво
• Повишаване на диалога между местните власти и гражданите
• Повишаване на експертния капацитет на представителите на общинските администрации и НПО сектора

В рамките на проекта ще се проведат поредица от обучения за общинските специалисти в отделите „Евроинтеграция”/”Проектно осигуряване”, обучения за кметове, заместник кметове и председатели на общински съвети, поредица от работни срещи на общинските експерти по екология. Предвижда се да се проведе кръгла маса на тема „Подобряване на диалога между местните власти, НПО-сектора, представители на медиите и бизнеса”.
За улесняване на комуникацията между общините, членуващи в РАО „Тракия” ще бъде отпечатан и издаден административен телефонен указател.
Заключителната инциатива по проекта ще бъде провеждането на форум на тема „Партньорство за демократично и устойчиво развитие”.
0 Comments
Posted on 31 Jul 2008 by rao
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews
Кои сме ние
Начална страница Нагоре