|
Регионална Асоциация на
Общини Тракия |
|
• Какво ново • Кои сме ние • С какво се занимаваме • Как сме структурирани • Контакти |
|
• Проекти • Информация за община • Бюлетин • Полезни връзки |
|
|
Какво ново Разширено заседание на УС и среща на кметовете от РАО "Тракия" в Айтос
Катя Дойчева - Председател на УС на РАО „Тракия” заяви общото желание на кметовете от общините-членки да запазят сдружението, въпреки предизвикателствата на времето и различието в мащабите и приоритетите в развитието им. Членовете на РАО "Тракия" търсиха и отговор на въпроса как могат да се усвояват еворпарите без достатъчен финансов ресурс, който се изисква по проектите. В тази връзка, дебатът се пренесе върху процесите на децентрализацията и финансирането от държавния бюджет. "Без повече местна власт и повече собствени приходи – общините нямат бъдеще", беше изводът, направен на финала на заседанието от доц. Иван Върляков.
0 Comments
Posted on 01 Mar 2010 by rao
Content Management Powered by CuteNews Кои сме ние
|
| Начална страница | Нагоре |