|
Регионална Асоциация на
Общини Тракия |
|
• Какво ново • Кои сме ние • С какво се занимаваме • Как сме структурирани • Контакти |
|
• Проекти • Информация за община • Бюлетин • Полезни връзки |
|
|
Какво ново Работна среща с Президента на Република България
На 6 юни 2010 г. от 11.00 часа, в Исторически музей "Искра" - Казанлък се проведе работна среща на кметовете на общините, членуващи в РАО "Тракия" с Президента на Република България - г-н Георги Първанов.
Коментирана бе темата за финансовото състояние на общините във връзка с предстоящото актуализиране на бюджета. Присъстващите кметове заявиха, че при обявените намерения има голям риск общините да не могат да изпълняват някои свои функции. "Важно е при гласуването на актуализацията да се направи диференциация и да се преценят нуждите и възможностите на всяка една от общините, за да могат те да оцелеят." - подчерта президентът Първанов. Събитието се проведе по инициатива и с любезното домакинство на кмета на община Казанлък - г-н Стефан Дамянов в рамките на традиционния Празник на розата. ![]() 0 Comments
Posted on 08 Jun 2010 by rao
Content Management Powered by CuteNews Кои сме ние
|
| Начална страница | Нагоре |