|
Регионална Асоциация на
Общини Тракия |
|
• Какво ново • Кои сме ние • С какво се занимаваме • Как сме структурирани • Контакти |
|
• Проекти • Информация за община • Бюлетин • Полезни връзки |
|
|
Какво ново Общо събрание на РАО "Тракия"
Сесия на Общото събрание на Регионална асоциация на общините “Тракия” се проведе на 15 април 2011 г. от 11.00 часа в конферентната зала на хотелски комплекс “Сити” в Стара Загора.
В дневния ред бяха включени отчети на управителните органи на асоциацията, приемане на бюджет и работен план за текущата година. На заседанието присъства и делегация от Асоциацията на общините от Източна и Западна Тракия “ТРАКИЯКЕНТ”, Турция, водена от д-р Адем Далгъч, председател на Управителния съвет и кмет на Текирдаг. Двете сдружения си сътрудничат повече от 10 години в областта на местното самоуправление, икономиката, социалната политика, културата, екологията и селското стопанство. Беше взето решение да се проведе среща на кметовете, на която да бъдат поканени Министъра по управление на средствата от еврофондовете Томислав Дончев и представители на централната администрация за да бъдат направени предложения за реално провеждане процеса на децентрализация и конкретни мерки, стимулиращи регионалното развитие, които да намерят отражение при програмиране на средващия планов период 2014 - 2020 г. Акцент на обсъждането ще бъдат Югоизточен и Южен централен планов регион. 0 Comments
Posted on 15 Apr 2011 by rao
Content Management Powered by CuteNews Кои сме ние
|
| Начална страница | Нагоре |