Регионална Асоциация на Общини
Тракия

Какво ново



Последна за мандата среща на кметовете от РАО “Тракия”
Разширено заседание на Управителния съвет и последна за мандата среща на кметовете от РАО “Тракия” се проведе на 1 септември 2011 г. в община Твърдица. По време на срещата бeше направена кратка равносметка за свършеното в периода 2007 – 2011 г. Присъстващите кметове оцениха изминалия мандат като мандат на надежди, успехи и разочарования.
Бяха връчени гравирани кристали на общините, допринесли за развитието на РАО “Тракия” през последните 4 години. Г-жа Катя Дойчева подари на присъстващите кметове по една хавлия – производство на текстилна фирма от Твърдица, с шеговитото послание да продължат да работят и през следващия мандат с чисти ръце.

0 Comments
Posted on 02 Sep 2011 by rao
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews
Кои сме ние
Начална страница Нагоре