Регионална Асоциация на Общини
Тракия

Какво ново



Работна среща на кметовете от РАО "Тракия" в община Карнобат
Разширено заседание на Управителния съвет и работна среща на кметовете от РАО “Тракия” се проведе на 26 септември 2024 г. в община Карнобат.

Сред обсъжданите теми бяха забавяне подписването на споразумения по инвестиционната програма за общински проекти, както и финансови въпроси, свързани с вече стартирали проекти, а липсата на авансови плащания по тях.



Представителите на местните власти изразиха удовлетворението си от отлагането с една година на новата методика за изчисляване на такса смет, което ще даде технологично време на общините за извършването на по-плавен преход, осигуряването на достоверни данни за новия начин на изчисление, както и за и провеждане на информационни кампании сред населението.

След приключване на заседанието, участниците се включиха в честванията, посветени на празника на Карнобат. В своето приветствие председателят на Управителния съвет на РАО “Тракия” г-н Стефан Радев каза: “Виждам колко много си приличаме общините в България – едни и същи неща искат хората, които живеят в тях. Можем да го постигнем ако вярваме силно и работим целеустремено.”

0 Comments
Posted on 27 Sep 2024 by rao
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews
Кои сме ние
Начална страница Нагоре