Регионална Асоциация на Общини
Тракия

Какво ново



Работна среща на кметовете от РАО “Тракия” в Ивайловград
Разширено заседание на Управителния съвет и работна среща на кметовете от РАО “Тракия” се проведе на 6 юни 2025 г. в община Ивайловград.
Кметът Диана Овчарова приветства участниците: “Добре дошли на мястото, където границите не разделят, а събират”. Последва презентация за проектите, които общината реализира.



Председателят на сдружението г-н Стефан Радев поздрави г-жа Овчарова за начина, по който изглежда градът и я увери, че колегите й са наясно колко труд стои зад всяко успешно начинание.



В дневния ред на заседанието бяха включени организационни въпроси като планиране на следващи мероприятия и дискутиране на актуални за местните власти теми.



Участниците разгледаха Антична вила “Армира” - най-запазената римска вила с мраморна украса на Балканите, символ на богатото наследство и потенциала за международен културен туризъм. Ивайловград показа, че е не само пазител на историята, но и модерна европейска община с визия.





По идея на кмета Диана Овчарова, приета безрезервно от колегите й от асоциацията, всички засадиха лично по един вечнозелен средиземноморски кипарис и бе създадена “Алея на общините” в знак на приятелство и бъдещо сътрудничество.



0 Comments
Posted on 06 Jun 2025 by rao
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews
Кои сме ние
Начална страница Нагоре