Регионална Асоциация на Общини
Тракия

Какво ново



Честит Ден на българската община!
Уважаеми госпожи и господа кметове,
Уважаеми общински съветници и служители,
Поздравявам Ви по случай Деня на българската община и местното самоуправление – 12 октомври!
Зад всяка работеща институция стоят хората, затова Ви пожелавам да продължавате да влагате мисъл и сърце в работата си, да намирате решения, идеи и ресурси за осъществяването им, за да бъдат общините място на доверие и грижа за жителите.
Бъдете здрави, удовлетворени и целеустремени!
Честит празник!

От името на РАО “Тракия”:
Проф. Иван Върляков
изп. директор
0 Comments
Posted on 10 Oct 2025 by rao
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews
Кои сме ние
Начална страница Нагоре